Witaj na stronie TS4GAME.PL

Witaj na stronie serwera ts4game.pl!

 

Wiadomość od CEO

Ten serwer jest darmowy dla naszych użytkowników. Chcemy, tylko aby nasi członkowie serwera czuli się tutaj komfortowo. Nasza administracja postara się o to, aby wam dogodzić. Nie chcemy zgrzytów i nienawiści obustronnej administracja i użytkownicy.

Chcecie porozmawiać, zagrać razem lub obejrzeć coś na portalach typu watch2gether? To ten serwer jest dla was!

Kanały prywatne są tworzone automatycznie lub przez administracje w przypadku nagłej awarii systemu.
Po wejściu na serwer macie możliwość stworzenia na samym dole teamspeaka swój tymczasowy kanał, który usunie się po jego opuszczeniu. Nie chcieliśmy zabronić tej funkcji, jak już wspominałem wyżej, jesteśmy dla was.

Jeśli denerwują cię awanse LVL, to możesz wyłączyć pakiet dźwiękowy ts3 w ustawieniach! Po naszej stronie nie możemy nic zrobić, jak tylko usunąć tę wtyczkę z serwera.

Oferta Free

Podaj wszystkie dane w formularzu, a nasz automat zajmie się resztą )

Bezpłatne kanały

Podaj unikalną nazwę dla kanału, który chcesz utworzyć.Podaj swój unikalny ID jeżeli chcesz otrzymać uprawnienia Channel Admin na tym kanale.Oferta VIP

Co posiada VIP? Kanał prywatny z możliwością rozbudowy, bot muzyczny na życzenie klienta, rezerwacja slota oraz możliwość stworzenia własnej grupy serwera.

Jeśli chcesz zapłacić inną metodą, zapraszam na dział dotacje i wpłacić kwotę wybraną przez was metodą wpłaty. Pamiętajcie tylko podać swój adres e-mail, na który ręcznie będziemy odpowiadać. Jeśli dokonaliście wpłaty, poczekajcie na odpowiedź na e-mail lub przyśpieszcie proces, kontaktując się z nami na ts3.Podgląd serwera


Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!MagisterKEBAB

marcintabaka99@o2.pl

MagisterKEBAB

https://steamcommunity.com/id/696969696969696123